O mnieGdy ten blog powstawał, miał być fitblogiem, miejscem, gdzie zamieszczałam porady dotyczące treningów i zdrowego stylu życia, relacje z moich osiągnięć i porażek w walce o lepszą sylwetkę. Jednak w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że blog to coś więcej niż poradnik czy internetowy dziennik. Okazało się też, że z czasem znudziło mi się pisanie wyłącznie o wartościach odżywczych marchewki czy zaletach kolejnego treningu z Chodakowską. 

Zdałam sobie sprawę z tego, że blog to moja własna przestrzeń w Internecie, miejsce na moje opinie, możliwość poruszenia kwestii, które mnie interesują, bawią, irytują czy smucą. Miejsce, które nie musi być zobligowane do sztywnego podążania dawno wytyczoną jedną, ścieżką. Ono ewoluuje, podobnie jak ja.

Dlatego też, na dzień dzisiejszy na tym blogu nadal poruszam kwestie związane ze zdrowym stylem życia i sportem, bo dalej jest to część mojego życia, ale w zdecydowanie mniejszym stopniu. Chcę skupić się na tematach bardziej lajfstajlowych, dotyczących, kultury, społeczeństwa, relacji międzyludzkich, rzeczywistości, która mnie otacza.

Bo prawdziwa siła bloga tkwi w jego mocy opiniotwórczej. 

A ja mam opinie, na wiele tematów i nie zawaham się ich użyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz